Ewidencja czasu pracy kierowcy

Prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców to zadanie wymagające dużej wiedzy na temat aktualnych regulacji prawnych obowiązujących ten sektor nowoczesnej gospodarki. Niestety zmieniają się one niezwykle często. To sprawia, że bieżące śledzenie przepisów jest niezwykle czasochłonne. Aby uniknąć ewentualnych błędów w dokumentacji wynikających z nieznajomości prawa, firmy transportowe powierzają ten obowiązek naszym specjalistom, którzy na bieżąco śledzą zmiany w ustawach, rozporządzeniach i aktualnych taryfikatorach zarówno w kraju, jak i państwach będących w strukturach UE. Takie podejście pozwala uniknąć problemów i kosztownych konsekwencji np. w postaci wysokiej grzywny.

Z naszą pomocą rozliczenia czasu pracy kierowców są zawsze zgodne z tym, co stanowi prawo. Nasi fachowcy przeprowadzają drobiazgową analizę wykresówek oraz informacji zawartych na kartach kierowców, aby współpracujący z nami klient otrzymał kompletne raporty, oraz niezbędne do rozliczeń dokumenty przygotowane na podstawie aktualnych regulacji prawnych.

Szkolenia z rozliczania czasu pracy kierowców

Posiadaną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie branżowe wykorzystujemy również do prowadzenia szkoleń na temat rozliczania czasu pracy kierowców. Dzięki nim znacząco rośnie świadomość obowiązujących zasad oraz uwarunkowań prawnych wśród pracowników naszych kontrahentów. A co za tym idzie, maleje ilość błędów i różnego rodzaju naruszeń, co realnie przekłada się na redukcję bieżących kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw transportowych. Szkolenia z czasu pracy kierowców to najlepsza inwestycja w przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w usługach transportowych realizowanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta usług związanych z ewidencją pracy kierowców, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji także w przypadku dodatkowych pytań.