Ewidencja czasu pracy kierowcy

Przedsiębiorstwa transportowe bardzo często borykają się z utrudnieniami związanymi z prowadzeniem ewidencji czasu pracy kierowców. Dzieje się tak dlatego, że w tym sektorze dochodzi do niezwykle częstych zmian regulacji prawnych. To sprawia, że bieżące śledzenie obowiązujących przepisów jest niezwykle czasochłonne. Co jednak zrobić jeśli ich nieznajomość i ewentualne błędy w dokumentacji mogą nieść za sobą niekorzystne konsekwencje np. w postaci grzywny?

Zdecydowanie warto jest to zadanie zlecić profesjonalistom z naszej firmy. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w ustawach, rozporządzeniach i aktualnych taryfikatorach zarówno w kraju, jak i państwach będących w strukturach UE.

Dzięki temu prowadzone przez nas rozliczenia czasu pracy kierowców są zawsze zgodne z tym, co stanowi prawo. Nasi fachowcy przeprowadzają drobiazgową analizę wykresówek oraz informacji zawartych na kartach kierowców, aby współpracujący z nami klient otrzymał kompletne raporty, oraz niezbędne do rozliczeń dokumenty przygotowane na podstawie aktualnych przepisów prawa.

Szkolenia z rozliczania czasu pracy kierowców

Posiadaną wiedzę wykorzystujemy również do prowadzenia szkoleń na temat rozliczania czasu pracy kierowców. Dzięki nim znacząco rośnie świadomość obowiązujących zasad oraz uwarunkowań prawnych wśród pracowników naszych kontrahentów. A co za tym idzie, maleje ilość błędów i różnego rodzaju naruszeń, co realnie przekłada się na redukcję bieżących kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw transportowych.

W przypadku zainteresowania oferowanymi usługami zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!