Zarządzanie środkami transportów

Oferujemy pomoc w zarządzaniu środkami transportów. Nasze usługi obejmują działania związane z założeniem firmy transportowej, co wiąże się z uzyskaniem odpowiednich dokumentów, a także szkolenie kierowców oraz ewidencję czasu pracy, w tym analizę i rozliczanie czasu pracy kierowców. Sporządzamy dokumenty, które niezbędne są do rozpoczęcia działalności, jak i podczas jej prowadzenia.

Usługi, które ułatwią start

Współpraca z naszą firmą niesie wiele korzyści dla rozpoczynających i już funkcjonujących przedsiębiorstw. Działamy na podstawie ustawy o transporcie drogowym, co umożliwia nam zaoferowanie współpracy podmiotom, które nie posiadają certyfikatu kompetencji przewoźnika. Dzięki temu firmy, które starają się o zdobycie licencji transportowej, są zwolnione z obowiązku posiadania certyfikatu.

Uzyskanie i odnowienie licencji transportowej

Zakres naszych kompetencji obejmuje pomoc w uzyskaniu lub odnowieniu licencji transportowej, niezbędnej do prowadzenia firmy zajmującej się transportem osób i rzeczy. Oferujemy wsparcie przy kompletowaniu wszystkich dokumentów oraz złożeniu wniosku licencyjnego. Zajmiemy się także monitorowaniem przebiegu całej sprawy, aż do uzyskania licencji i przekazania jej klientowi. Zapewniamy stały kontakt na wysokim poziomie i przekazywanie informacji na bieżąco. Oferujemy współpracę zdalną – wszystkie formalności dokonać można za pośrednictwem drogi pocztowej lub elektronicznej.